:: LIVE GFX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  TražiTraži  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 A little piece of Heaven

Go down 
3 posters
AutorPoruka
Ad4pt3r
Admin
Admin
Ad4pt3r


Broj postova : 127
Join date : 2009-08-30
Age : 31

A little piece of Heaven Empty
KomentarNaslov komentara: A little piece of Heaven   A little piece of Heaven Icon_minitimeSat Sep 12, 2009 9:49 am

Evo moj novi rad...Inspiraciju sam našao u Tim Burton-ovoj " Nightmare Before Christmas " i ovoj pjesmi :

https://www.youtube.com/watch?v=cXMobqWhpsk

Sve sam sam crtao,korišten pen tool i brushevi...Molim puno komentara...


https://2img.net/h/oi26.tinypic.com/20acbyu.png
Na vrh Go down
ReSisT

ReSisT


Broj postova : 21
Join date : 2009-08-31

A little piece of Heaven Empty
KomentarNaslov komentara: Re: A little piece of Heaven   A little piece of Heaven Icon_minitimeSat Sep 12, 2009 11:35 am

ovo me potsjeca na tvoj avvatar ssa msnpo meni je ovo prilicno dobro dao bi inter
Na vrh Go down
Ad4pt3r
Admin
Admin
Ad4pt3r


Broj postova : 127
Join date : 2009-08-30
Age : 31

A little piece of Heaven Empty
KomentarNaslov komentara: Re: A little piece of Heaven   A little piece of Heaven Icon_minitimeSat Sep 12, 2009 11:37 am

Pa moj avatar na msn-u i je iz te slike :D
Na vrh Go down
Domy
Moderator
Moderator
Domy


Broj postova : 178
Join date : 2009-08-30
Age : 28
Lokacija : Zagreb, Špansko

A little piece of Heaven Empty
KomentarNaslov komentara: Re: A little piece of Heaven   A little piece of Heaven Icon_minitimeSat Sep 12, 2009 8:24 pm

svijeća mi nekako izgleda LQ, ovaj patliđan nikako ne pase, nema stola na kojem bi trebale biti te stvari-izgleda kao da lebde u zraku i pozadina uništava cijeli rad
ostalo je predobro A little piece of Heaven 481252
Na vrh Go down
Sponsored content





A little piece of Heaven Empty
KomentarNaslov komentara: Re: A little piece of Heaven   A little piece of Heaven Icon_minitime

Na vrh Go down
 
A little piece of Heaven
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
:: LIVE GFX :: Galerija :: Large Art-
Idi na: