:: LIVE GFX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  TražiTraži  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 rad nakon tjedan ipo dana

Go down 
+5
scylla
mali karlo
Ad4pt3r
Domy
Stipa7
9 posters
AutorPoruka
Stipa7
Admin
Admin
Stipa7


Broj postova : 69
Join date : 2009-08-30

rad nakon tjedan ipo dana Empty
KomentarNaslov komentara: rad nakon tjedan ipo dana   rad nakon tjedan ipo dana Icon_minitimeMon Aug 31, 2009 1:34 pm

v1
rad nakon tjedan ipo dana 2m3fnld
v2
rad nakon tjedan ipo dana Hwdbx4


nisam radio rad niti jedan tjedan ipo dana Mad
Na vrh Go down
http://livegfx.bosnianforum.com
Domy
Moderator
Moderator
Domy


Broj postova : 178
Join date : 2009-08-30
Age : 28
Lokacija : Zagreb, Špansko

rad nakon tjedan ipo dana Empty
KomentarNaslov komentara: Re: rad nakon tjedan ipo dana   rad nakon tjedan ipo dana Icon_minitimeMon Aug 31, 2009 1:44 pm

nekak mi se cini da si kopirao layere sa masancinog rada a to ti je ripanje Wink
Na vrh Go down
Stipa7
Admin
Admin
Stipa7


Broj postova : 69
Join date : 2009-08-30

rad nakon tjedan ipo dana Empty
KomentarNaslov komentara: Re: rad nakon tjedan ipo dana   rad nakon tjedan ipo dana Icon_minitimeMon Aug 31, 2009 1:57 pm

not, nisam Razz


p.s samo one 2 točke, zato što su mi fensy... ništa drugo Cool
Na vrh Go down
http://livegfx.bosnianforum.com
Ad4pt3r
Admin
Admin
Ad4pt3r


Broj postova : 127
Join date : 2009-08-30
Age : 31

rad nakon tjedan ipo dana Empty
KomentarNaslov komentara: Re: rad nakon tjedan ipo dana   rad nakon tjedan ipo dana Icon_minitimeMon Aug 31, 2009 2:03 pm

Hmmm...nisi smio ni te točke ripat....Rad je ono solid novice jel lik nije uklopljen dobro...
Na vrh Go down
mali karlo




Broj postova : 88
Join date : 2009-08-31

rad nakon tjedan ipo dana Empty
KomentarNaslov komentara: Re: rad nakon tjedan ipo dana   rad nakon tjedan ipo dana Icon_minitimeMon Aug 31, 2009 3:02 pm

Više mi se sviđa ovaj crno-bijeli rad jer taj rad nije u boji, a ovaj koji ti je uboji, tamo ti se boje neuklapaju jedna sa drugom.
Na vrh Go down
scylla




Broj postova : 3
Join date : 2009-08-30

rad nakon tjedan ipo dana Empty
KomentarNaslov komentara: Re: rad nakon tjedan ipo dana   rad nakon tjedan ipo dana Icon_minitimeMon Aug 31, 2009 3:06 pm

nije loše; malo se loše uklapa sve u svemu 7/10
Na vrh Go down
Pegasus

Pegasus


Broj postova : 9
Join date : 2009-08-31
Lokacija : Hrvatska

rad nakon tjedan ipo dana Empty
KomentarNaslov komentara: Re: rad nakon tjedan ipo dana   rad nakon tjedan ipo dana Icon_minitimeMon Aug 31, 2009 3:33 pm

radovi su dobri, ali 1. rad nije uklopljen dobro. kao što je ad4pt3r rekao solid novice
Na vrh Go down
Hancock_travian




Broj postova : 23
Join date : 2009-08-31
Age : 29
Lokacija : Dubrovnik

rad nakon tjedan ipo dana Empty
KomentarNaslov komentara: Re: rad nakon tjedan ipo dana   rad nakon tjedan ipo dana Icon_minitimeMon Aug 31, 2009 4:14 pm

Bolji je crno bijeli rad jer ovaj u boji nije baš uklopljen...Ovaj drugi je high novice
Na vrh Go down
pero.o
Moderator
Moderator
pero.o


Broj postova : 55
Join date : 2009-08-30

rad nakon tjedan ipo dana Empty
KomentarNaslov komentara: Re: rad nakon tjedan ipo dana   rad nakon tjedan ipo dana Icon_minitimeMon Aug 31, 2009 4:37 pm

solid-high novice... dobro je uklopljeno ,ali fali tu jos toga....
Na vrh Go down
Piranha
Moderator
Moderator
Piranha


Broj postova : 221
Join date : 2009-09-02
Age : 27

rad nakon tjedan ipo dana Empty
KomentarNaslov komentara: Re: rad nakon tjedan ipo dana   rad nakon tjedan ipo dana Icon_minitimeThu Sep 03, 2009 2:44 am

Oprosti ali ovaj rad mi je preružan ali stvarno ništa nije uklopljeno ,baš ništa.Boje previše sucks render je zbunjen da se vidi i tijelo bilo bi bolje.Sorry šta sam tako oštar ali ovo se meni jednostavno ne sviđa.
Na vrh Go down
Sponsored content





rad nakon tjedan ipo dana Empty
KomentarNaslov komentara: Re: rad nakon tjedan ipo dana   rad nakon tjedan ipo dana Icon_minitime

Na vrh Go down
 
rad nakon tjedan ipo dana
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» nakon 4 mjeseca
» SOTW će ipak biti ovaj tjedan!

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
:: LIVE GFX :: Galerija :: Small Art-
Idi na: