:: LIVE GFX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  TražiTraži  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Komentari na dizajn foruma

Go down 
+6
Hancock_travian
Ad4pt3r
Domy
mali karlo
Stipa7
Swill
10 posters
AutorPoruka
Swill
Admin
Admin
Swill


Broj postova : 72
Join date : 2009-08-30
Age : 34
Lokacija : Osijek

Komentari na dizajn foruma Empty
KomentarNaslov komentara: Komentari na dizajn foruma   Komentari na dizajn foruma Icon_minitimeMon Aug 31, 2009 2:12 pm

Eto, ako neko ima koji komentar na dizajn foruma, nek se javi ovdje..
Na vrh Go down
Stipa7
Admin
Admin
Stipa7


Broj postova : 69
Join date : 2009-08-30

Komentari na dizajn foruma Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Komentari na dizajn foruma   Komentari na dizajn foruma Icon_minitimeMon Aug 31, 2009 2:43 pm

It's pefrect :D
Svaka čast Wink

Samo one gumbove bi ja još promijenio .. :L
Na vrh Go down
http://livegfx.bosnianforum.com
mali karlo




Broj postova : 88
Join date : 2009-08-31

Komentari na dizajn foruma Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Komentari na dizajn foruma   Komentari na dizajn foruma Icon_minitimeMon Aug 31, 2009 2:58 pm

Meni je cijeli forum kao cjelina super. Dizajn vam je jako dobar i ova naranđasto smeđa vam se paše sa crnom, a i ovi bijeli rubovi se pašu. Jedino me smeta ona Chat na vrhu. Ja bih ga rađe pomaknuo da bude dolje na kraju jer onda dok hoću ići dolje i onda mi vrti chat dolje. To je iritirajuće. Ako mozete, pomaknite to dolje.
Na vrh Go down
Domy
Moderator
Moderator
Domy


Broj postova : 178
Join date : 2009-08-30
Age : 28
Lokacija : Zagreb, Špansko

Komentari na dizajn foruma Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Komentari na dizajn foruma   Komentari na dizajn foruma Icon_minitimeMon Aug 31, 2009 3:47 pm

ne sviđa mi se ono stari novi postovi i header je malo...
Na vrh Go down
Swill
Admin
Admin
Swill


Broj postova : 72
Join date : 2009-08-30
Age : 34
Lokacija : Osijek

Komentari na dizajn foruma Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Komentari na dizajn foruma   Komentari na dizajn foruma Icon_minitimeMon Aug 31, 2009 3:53 pm

mali karlo (citat):
Meni je cijeli forum kao cjelina super. Dizajn vam je jako dobar i ova naranđasto smeđa vam se paše sa crnom, a i ovi bijeli rubovi se pašu. Jedino me smeta ona Chat na vrhu. Ja bih ga rađe pomaknuo da bude dolje na kraju jer onda dok hoću ići dolje i onda mi vrti chat dolje. To je iritirajuće. Ako mozete, pomaknite to dolje.

Ovakav komentar se očekivao... Pokusat cu to sredit..
Na vrh Go down
mali karlo




Broj postova : 88
Join date : 2009-08-31

Komentari na dizajn foruma Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Komentari na dizajn foruma   Komentari na dizajn foruma Icon_minitimeMon Aug 31, 2009 3:55 pm

Eto vidiš kako ja znam primjetit :D a i nije mi bas nesto ono za nove i stare postove. Bolje bi bila neka fogura, ali to me baš i nesmeta.
Na vrh Go down
Ad4pt3r
Admin
Admin
Ad4pt3r


Broj postova : 127
Join date : 2009-08-30
Age : 31

Komentari na dizajn foruma Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Komentari na dizajn foruma   Komentari na dizajn foruma Icon_minitimeMon Aug 31, 2009 3:56 pm

Ak je chat dolje to nije ni estetski dobro,a ni praktično...A ovi kružiči su tu da vas hipnotiziraju da ostanete na forumu Twisted Evil Twisted Evil
Na vrh Go down
mali karlo




Broj postova : 88
Join date : 2009-08-31

Komentari na dizajn foruma Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Komentari na dizajn foruma   Komentari na dizajn foruma Icon_minitimeMon Aug 31, 2009 3:59 pm

Je. Neznam ja. Samo kazem da mi smeta chat. Svejedno ce se chatat i ako je chat dolje. A za ove kruzice, da nas hipnotiziraju, ta ti je dobra. Samo sam reko da mi i nisu bas nesto i da mi nesmetaju, ali mogli bi se promijeniti.
Na vrh Go down
Hancock_travian




Broj postova : 23
Join date : 2009-08-31
Age : 29
Lokacija : Dubrovnik

Komentari na dizajn foruma Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Komentari na dizajn foruma   Komentari na dizajn foruma Icon_minitimeMon Aug 31, 2009 4:07 pm

Meni dosta smetaju ovi kružići koji blinkaju al sve ostalo je perfect!
Na vrh Go down
mali karlo




Broj postova : 88
Join date : 2009-08-31

Komentari na dizajn foruma Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Komentari na dizajn foruma   Komentari na dizajn foruma Icon_minitimeMon Aug 31, 2009 4:09 pm

I meni malo, ali ti mora biti razlika gdje su postani nepročitani postovi i gdje su pročitani postovi.
Na vrh Go down
Swill
Admin
Admin
Swill


Broj postova : 72
Join date : 2009-08-30
Age : 34
Lokacija : Osijek

Komentari na dizajn foruma Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Komentari na dizajn foruma   Komentari na dizajn foruma Icon_minitimeMon Aug 31, 2009 4:10 pm

A što kažete na ove gumbe, početna stranica, calendar, FAQ, da to promjenim ili ostavim ovako?
Na vrh Go down
Stipa7
Admin
Admin
Stipa7


Broj postova : 69
Join date : 2009-08-30

Komentari na dizajn foruma Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Komentari na dizajn foruma   Komentari na dizajn foruma Icon_minitimeMon Aug 31, 2009 4:11 pm

promijeni, ako možeš makni ovo nešta.. npr faQ ...
Na vrh Go down
http://livegfx.bosnianforum.com
Hancock_travian




Broj postova : 23
Join date : 2009-08-31
Age : 29
Lokacija : Dubrovnik

Komentari na dizajn foruma Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Komentari na dizajn foruma   Komentari na dizajn foruma Icon_minitimeMon Aug 31, 2009 4:30 pm

Možeš li napravit i da se vidi tema u kojoj je najnoviji post napisan a ne samo da se vidi autor posta(govorim o podforumima)???
Na vrh Go down
Matejm




Broj postova : 22
Join date : 2009-08-31

Komentari na dizajn foruma Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Komentari na dizajn foruma   Komentari na dizajn foruma Icon_minitimeMon Aug 31, 2009 7:52 pm

I ja se slažem da se chat pomakne na dno foruma :)
Na vrh Go down
mali karlo




Broj postova : 88
Join date : 2009-08-31

Komentari na dizajn foruma Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Komentari na dizajn foruma   Komentari na dizajn foruma Icon_minitimeMon Aug 31, 2009 8:30 pm

Hancock_travian (citat):
Možeš li napravit i da se vidi tema u kojoj je najnoviji post napisan a ne samo da se vidi autor posta(govorim o podforumima)???

Mislim da može. I ja bih to. Samo da ti kažem. Ako neznaš naći u kojoj temi je novi post, na pregledu foruma imas na desnoj straninapisanog autora i pokraj njega ti je strelica. Ako nju klikneš, baci te oda na onu temu gdje je najnoviji post
Na vrh Go down
Piranha
Moderator
Moderator
Piranha


Broj postova : 221
Join date : 2009-09-02
Age : 27

Komentari na dizajn foruma Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Komentari na dizajn foruma   Komentari na dizajn foruma Icon_minitimeThu Sep 03, 2009 2:21 am

Meni se forum iskreno sviđa.Dizajn je odličan i boje su lijepo uklopljene i nema nekih večih zamjerki osim onog kad idem dolje počne mi se chat vrtit to su neki već rekli malo je iritirajuče pa to probajte sredit.Sve u svemu ocjena 5.Gumbovi mi se jako sviđaju.
Na vrh Go down
Stracci
Admin
Admin
Stracci


Broj postova : 130
Join date : 2009-09-04
Age : 29
Lokacija : ...walking in the shadow of the day...

Komentari na dizajn foruma Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Komentari na dizajn foruma   Komentari na dizajn foruma Icon_minitimeFri Sep 04, 2009 7:39 pm

Po meni samo čet dole spičit :). Gz admini!!
Na vrh Go down
.LiKuS

.LiKuS


Broj postova : 23
Join date : 2009-09-04
Age : 31
Lokacija : -CroatiA-

Komentari na dizajn foruma Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Komentari na dizajn foruma   Komentari na dizajn foruma Icon_minitimeFri Sep 04, 2009 10:12 pm

dobar header, a i dizajn nije loš...swill-u dosadno pa radi forume okolo... Laughing

gj



(ove gore linkove bi mogli sredit [portal, calendar faq itd...])
Na vrh Go down
Swill
Admin
Admin
Swill


Broj postova : 72
Join date : 2009-08-30
Age : 34
Lokacija : Osijek

Komentari na dizajn foruma Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Komentari na dizajn foruma   Komentari na dizajn foruma Icon_minitimeSat Sep 05, 2009 12:11 pm

.LiKuS (citat):
dobar header, a i dizajn nije loš...swill-u dosadno pa radi forume okolo... Laughing

gj



(ove gore linkove bi mogli sredit [portal, calendar faq itd...])

Majstore kak si pogodio?
Tebe sam baš htio zvat na forum, al te nema na msnu :D
Na vrh Go down
Sponsored content





Komentari na dizajn foruma Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Komentari na dizajn foruma   Komentari na dizajn foruma Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Komentari na dizajn foruma
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
:: LIVE GFX :: Obavijesti :: Pitanja & Prijedlozi-
Idi na: