:: LIVE GFX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  TražiTraži  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Moj najnoviji rad

Go down 
+2
Ad4pt3r
Pegasus
6 posters
AutorPoruka
Pegasus

Pegasus


Broj postova : 9
Join date : 2009-08-31
Lokacija : Hrvatska

Moj najnoviji rad Empty
KomentarNaslov komentara: Moj najnoviji rad   Moj najnoviji rad Icon_minitimeMon Aug 31, 2009 4:38 pm

malo sam se igrao u paint.netu i napravio sam ovu sliku




Moj najnoviji rad Page410
Na vrh Go down
Ad4pt3r
Admin
Admin
Ad4pt3r


Broj postova : 127
Join date : 2009-08-30
Age : 31

Moj najnoviji rad Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Moj najnoviji rad   Moj najnoviji rad Icon_minitimeMon Aug 31, 2009 4:39 pm

Hmmm...Abstract je onak dobar,jedino izbor boja ne valja...Trebale su bit neke elegantinije,blaže...Solid novice...
Na vrh Go down
pero.o
Moderator
Moderator
pero.o


Broj postova : 55
Join date : 2009-08-30

Moj najnoviji rad Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Moj najnoviji rad   Moj najnoviji rad Icon_minitimeMon Aug 31, 2009 4:41 pm

ocajne boje,prejake su... inace ok je rad ali te boje su za oslijepit...
Na vrh Go down
Pegasus

Pegasus


Broj postova : 9
Join date : 2009-08-31
Lokacija : Hrvatska

Moj najnoviji rad Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Moj najnoviji rad   Moj najnoviji rad Icon_minitimeMon Aug 31, 2009 4:42 pm

a znm. drugi put ću bolje napravit
Na vrh Go down
Hancock_travian




Broj postova : 23
Join date : 2009-08-31
Age : 29
Lokacija : Dubrovnik

Moj najnoviji rad Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Moj najnoviji rad   Moj najnoviji rad Icon_minitimeMon Aug 31, 2009 4:44 pm

Da upravo tako boje ti nisu nešto ali bravo za trud...
Na vrh Go down
Domy
Moderator
Moderator
Domy


Broj postova : 178
Join date : 2009-08-30
Age : 28
Lokacija : Zagreb, Špansko

Moj najnoviji rad Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Moj najnoviji rad   Moj najnoviji rad Icon_minitimeMon Aug 31, 2009 5:01 pm

boje ne valjaju, netko ce dobit napadaj, a i inace nisam bas neki ljubitelj abstracta
Na vrh Go down
Matejm




Broj postova : 22
Join date : 2009-08-31

Moj najnoviji rad Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Moj najnoviji rad   Moj najnoviji rad Icon_minitimeMon Aug 31, 2009 8:13 pm

Nije to tako teško za napravit, malo pobojaš rad, onda par efekata, bum tras, onda još jedan efekt koji će to u neki oblik čudni (ne znam da li je to kalediscope ili neki drugi) ugl... solid novice

btw... odi na adjustment-curves, pa se malo igraj sa bojama i napravi da tako ne bode u oči
Na vrh Go down
Sponsored content





Moj najnoviji rad Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Moj najnoviji rad   Moj najnoviji rad Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Moj najnoviji rad
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
:: LIVE GFX :: Galerija :: Large Art-
Idi na: