:: LIVE GFX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  TražiTraži  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 manip...

Go down 
+4
mali karlo
Stipa7
Hancock_travian
pero.o
8 posters
AutorPoruka
pero.o
Moderator
Moderator
pero.o


Broj postova : 55
Join date : 2009-08-30

manip... Empty
KomentarNaslov komentara: manip...   manip... Icon_minitimeMon Aug 31, 2009 4:50 pm

Na vrh Go down
Hancock_travian




Broj postova : 23
Join date : 2009-08-31
Age : 29
Lokacija : Dubrovnik

manip... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: manip...   manip... Icon_minitimeMon Aug 31, 2009 4:53 pm

Lijepo napravljena manipulacija...Nemam ti ništa loše za reć...
Na vrh Go down
Stipa7
Admin
Admin
Stipa7


Broj postova : 69
Join date : 2009-08-30

manip... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: manip...   manip... Icon_minitimeMon Aug 31, 2009 6:31 pm

I like it.. samo da je malo veče, bilo bi puno bolje..

solid mod Wink
Na vrh Go down
http://livegfx.bosnianforum.com
mali karlo




Broj postova : 88
Join date : 2009-08-31

manip... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: manip...   manip... Icon_minitimeMon Aug 31, 2009 6:48 pm

Super rad. A zašto solid mod? Samo je ubacio stockove u njih četiri ubacio u jednu sliku.
Na vrh Go down
Stipa7
Admin
Admin
Stipa7


Broj postova : 69
Join date : 2009-08-30

manip... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: manip...   manip... Icon_minitimeMon Aug 31, 2009 6:51 pm

mali karlo (citat):
Super rad. A zašto solid mod? Samo je ubacio stockove u njih četiri ubacio u jednu sliku.


Jel znaš kako se radi manipulacija? Napravi ti takav rad pa ćemo vidit Wink
Na vrh Go down
http://livegfx.bosnianforum.com
pero.o
Moderator
Moderator
pero.o


Broj postova : 55
Join date : 2009-08-30

manip... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: manip...   manip... Icon_minitimeMon Aug 31, 2009 7:00 pm

mali karlo (citat):
Super rad. A zašto solid mod? Samo je ubacio stockove u njih četiri ubacio u jednu sliku.

pa i ne bas...
morao sam 1. tocno izrezat sva 4 stocka... kad ih izrezem morao sam ih uklopit(sta nije tako lako kao sto se cini) i onda blend-at i oblikovat... dalje sam morao napravit light effecte,dodat sjenu i jako puno adjusment layera iskombinirat... morao sam uklopiti mist brusheve(maglu) u rad tako da dobijem effect uglavnom nije bas bilo tako lako....
radio sam na ovom radu 6-7h...
Na vrh Go down
Domy
Moderator
Moderator
Domy


Broj postova : 178
Join date : 2009-08-30
Age : 28
Lokacija : Zagreb, Špansko

manip... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: manip...   manip... Icon_minitimeMon Aug 31, 2009 7:17 pm

nije los rad, vec sam ti ga komentirao preko msn-a, ali ovo po pravilima ne spada u large art
Na vrh Go down
GFXRaider
Moderator
Moderator



Broj postova : 47
Join date : 2009-08-31

manip... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: manip...   manip... Icon_minitimeMon Aug 31, 2009 8:27 pm

pa dobar je rad low mod
super je
Na vrh Go down
mali karlo




Broj postova : 88
Join date : 2009-08-31

manip... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: manip...   manip... Icon_minitimeMon Aug 31, 2009 8:38 pm

Ajde probati ću napraviti jednu.
Na vrh Go down
Piranha
Moderator
Moderator
Piranha


Broj postova : 221
Join date : 2009-09-02
Age : 27

manip... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: manip...   manip... Icon_minitimeThu Sep 03, 2009 2:50 am

Evo oprostite ,ali ja neznam šta ovakve noobčine rade na ovom forumu.Haha low mod!!Ovo nij e ni app.Nisam ni ja nešta puno bolji ali ovo mod.Mislim stvarno i ovo mi je sad neki forum za sigmakere.Sorry pero no hard feelings ali jednostavno ne shvaćam kakvi noobovi su tu u ranking teamu.xD
Na vrh Go down
Ad4pt3r
Admin
Admin
Ad4pt3r


Broj postova : 127
Join date : 2009-08-30
Age : 31

manip... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: manip...   manip... Icon_minitimeThu Sep 03, 2009 8:18 am

Gledaj,ovaj forum nije samo za sigmakere,jel ja u životu nisam napravio nijedan sig....
A ovaj rad je 100% mod...Zato jel rad ima izvrsnu postapokaliptičnu scenu,i ima tu priču i atmosferu...
Na vrh Go down
pero.o
Moderator
Moderator
pero.o


Broj postova : 55
Join date : 2009-08-30

manip... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: manip...   manip... Icon_minitimeThu Sep 03, 2009 8:46 am

Piranha (citat):
Evo oprostite ,ali ja neznam šta ovakve noobčine rade na ovom forumu.Haha low mod!!Ovo nij e ni app.Nisam ni ja nešta puno bolji ali ovo mod.Mislim stvarno i ovo mi je sad neki forum za sigmakere.Sorry pero no hard feelings ali jednostavno ne shvaćam kakvi noobovi su tu u ranking teamu.xD

gle brate u nasem ranking temu su svi clanovi app+(osim stipe,ali on je high novice i brzo ce postat app) i kad su mi svi oni rekli da je ovo mod(i groo sa soul-arta koji je vec odavno u ranking teamu i nemozes rec da je on noob mi je rekao da je low mod) onda ocito je... ja sam svoje radove nikad ne rejtam niti ne razmisljam koji su rank jer svejedno necu ja glasat u svojoj promociji nego pitam druge ljude koji su u ranking teamu i koji su visoki rank da mi kazu...

ti ako mislis da je ovo novice,pokusaj ti napravit,pa ces vidit da to nije render u sredini i hrpa c4d-ova kao u vecini novice sigova...
Na vrh Go down
GFXRaider
Moderator
Moderator



Broj postova : 47
Join date : 2009-08-31

manip... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: manip...   manip... Icon_minitimeThu Sep 03, 2009 10:57 am

Piranha (citat):
Evo oprostite ,ali ja neznam šta ovakve noobčine rade na ovom forumu.Haha low mod!!Ovo nij e ni app.Nisam ni ja nešta puno bolji ali ovo mod.Mislim stvarno i ovo mi je sad neki forum za sigmakere.Sorry pero no hard feelings ali jednostavno ne shvaćam kakvi noobovi su tu u ranking teamu.xD

1.rad je low mod
2.na radu je rađeno 6-7 sati
3.pokaži ti svoju manipulaciju koja je low mod

a sad reyt:
reyto sam već low mod
lijepe boje lijepo je sve uklopljeno možda fali malo dubine ali je ok
ovo crno ispod mi se ne sviđa to malo prosvjetli
sve u sve rad je perfect
Na vrh Go down
Stipa7
Admin
Admin
Stipa7


Broj postova : 69
Join date : 2009-08-30

manip... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: manip...   manip... Icon_minitimeThu Sep 03, 2009 11:52 am

Piranha (citat):
Evo oprostite ,ali ja neznam šta ovakve noobčine rade na ovom forumu.Haha low mod!!Ovo nij e ni app.Nisam ni ja nešta puno bolji ali ovo mod.Mislim stvarno i ovo mi je sad neki forum za sigmakere.Sorry pero no hard feelings ali jednostavno ne shvaćam kakvi noobovi su tu u ranking teamu.xD


sry, al ajde ti uzmi te njegove stockove i napravi ovo -.-" pa ćemo viditi ... -.-" ako smo mi n00bčine za ovo što smo rekli da je ovo mod rad, a je... neznam šta si ti... manip... 516882
Na vrh Go down
http://livegfx.bosnianforum.com
Domy
Moderator
Moderator
Domy


Broj postova : 178
Join date : 2009-08-30
Age : 28
Lokacija : Zagreb, Špansko

manip... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: manip...   manip... Icon_minitimeThu Sep 03, 2009 12:13 pm

Piranha (citat):
Evo oprostite ,ali ja neznam šta ovakve noobčine rade na ovom forumu.Haha low mod!!Ovo nij e ni app.Nisam ni ja nešta puno bolji ali ovo mod.Mislim stvarno i ovo mi je sad neki forum za sigmakere.Sorry pero no hard feelings ali jednostavno ne shvaćam kakvi noobovi su tu u ranking teamu.xD
ok ne bi to rekao bas tim rijecima ali se potpuno slazem da ovo nije mod rad
Na vrh Go down
pero.o
Moderator
Moderator
pero.o


Broj postova : 55
Join date : 2009-08-30

manip... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: manip...   manip... Icon_minitimeThu Sep 03, 2009 12:39 pm

Domy (citat):
Piranha (citat):
Evo oprostite ,ali ja neznam šta ovakve noobčine rade na ovom forumu.Haha low mod!!Ovo nij e ni app.Nisam ni ja nešta puno bolji ali ovo mod.Mislim stvarno i ovo mi je sad neki forum za sigmakere.Sorry pero no hard feelings ali jednostavno ne shvaćam kakvi noobovi su tu u ranking teamu.xD
ok ne bi to rekao bas tim rijecima ali se potpuno slazem da ovo nije mod rad

pa mozda nije mod,ali vecina ljudi koje sam ja pitao kazu da je...
svejedno nije novice kao sto je on rekao,to sigurno nije...
a sad jeli mod ili nije mod sve ovisi o ukusu i kako tko gleda...
Na vrh Go down
Domy
Moderator
Moderator
Domy


Broj postova : 178
Join date : 2009-08-30
Age : 28
Lokacija : Zagreb, Špansko

manip... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: manip...   manip... Icon_minitimeThu Sep 03, 2009 1:10 pm

ja gledam tako da je prilicno lose ukljopljeno ove tvornice i to i da je sjena losa, i onda to nemre po meni biti mod, jos je i poprilicno LQ manip... 39090 manip... 890439
Na vrh Go down
Piranha
Moderator
Moderator
Piranha


Broj postova : 221
Join date : 2009-09-02
Age : 27

manip... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: manip...   manip... Icon_minitimeThu Sep 03, 2009 1:23 pm

Joj pa nisam glup da neznam da nisu hrpe c4d-ova i rendera.Ovo su izerezivani stockovi.Odite slobodno na travian forum pa gledajte mod radove a ovo nije ni približno manipulaciji za mod.
Na vrh Go down
Domy
Moderator
Moderator
Domy


Broj postova : 178
Join date : 2009-08-30
Age : 28
Lokacija : Zagreb, Špansko

manip... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: manip...   manip... Icon_minitimeThu Sep 03, 2009 1:44 pm

ali ti nisi dao neki komentar nego vrijeđaš, jednostavno vrijeđaš, nisi nis rekao zasto ni nista!!!
a i spamaš ko budala, imas 15 postova "Thx for share" i isto tolko "Welcome"
ubuduce šuti, ne spamaj i obrazloži svoje loše/dobre komentare
Na vrh Go down
pero.o
Moderator
Moderator
pero.o


Broj postova : 55
Join date : 2009-08-30

manip... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: manip...   manip... Icon_minitimeThu Sep 03, 2009 2:24 pm

Piranha (citat):
Joj pa nisam glup da neznam da nisu hrpe c4d-ova i rendera.Ovo su izerezivani stockovi.Odite slobodno na travian forum pa gledajte mod radove a ovo nije ni približno manipulaciji za mod.

iskreno... uopce me ne zanima jel ti mislis da ovo mod jer neznam ni koji ti je nick na travian forumu... meni su iskusni ljudi rekli da je,a ja vjerujem njima.... inace ako zelis bas znat najiskusniji na travian forumu je DED jel tako?? e pa on mi je rekao da je rad high app/low mod...
naravno da svi imaju drugacije misljenja i ukuse i ne kazem da je ovaj rad mod nego samo kazem da nije novice kao sto si ti rekao u 1. postu kojeg si postao u ovu temu... i jos si usput izvrijedao VT koji su sigurno iskusniji od tebe...

gle sinko imas tek 12 godina,jos ti imas puno ucit o komunikaciji...
mozes dat kritiku bez da nekoga uvrijedis... ma ok je i ja sam takav bio sa 12,mislio da sam popio svu pamet svijeta i da mi nitko ne moze nista...
iako i domy ima samo 13 godina a ponasa se zrelo a ne ko djete...
Na vrh Go down
Piranha
Moderator
Moderator
Piranha


Broj postova : 221
Join date : 2009-09-02
Age : 27

manip... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: manip...   manip... Icon_minitimeThu Sep 03, 2009 3:27 pm

Sorry ako sam ja ikoga uvrijedio ,ali evo sad ću ti dati konstruktivni komentar.Pa ja sam samo rekao da su noobovi za sig making pogotovo stipa7 svi ostali neznam.Vidio sam njegov rad i čisti novice tj solid novice(onaj s čovjekom s naočalama).Ne sviđa mi se ovo crno kod donjeg dijela.Nema domišljatosti,mašte ničega još puno fali do mod može proći pod app.Ova ženska potpuno nepotrebna.i zato mi se nesviša boje mi se uopće ne ističu.Baš ama ništa ovo mi je jedna od lošijih manipulacija za koju su rekli da je mod.Mrzim kad mi neko nabija na nos šta imam 12 godina.Pola ljudi koji su stariji od mene nisu zreliji.Ja sam samo rekao svoje mišljenje a mene su odma napali.Ja se nikog ne bojim i nisam takav da ću se nekima uvlačiti u guzu i pomoću toga dobiti nekakav položaj.Oprostite ali nisam takav.Svako ima svoje mišljenje kao i šupqak a men su odma napali.Ali ja samo nemogu vjerovati kakvih noobova po meni ima.A ja se ponašam ko dijete ćim nisam šutio.Ja sam dao samo svoje mišljenje.Tu neki kao glupe dobrice samo da bi se uvlačili i ostali u dobrim odnosima.Ako je ovo mod rad onda ga svatko može napraviti.Jer po meni oprosti ovo nije teško napraviti .Evo ako napravim ovakav isti rad samo bez ove ženske tako da se vidi da je moj rad ja ću znati da sam u pravu.A ako ga ne napravim zašut ću svima se javno u ovoj temi ispričati ,ali ću i dalje tvrditi da ovo nije ni m od moda.A to domy šta ja pišem nije tvoja briga.Ja samo želim biti ljubazan i pristoja.To bi bilo to od mene.
Na vrh Go down
Domy
Moderator
Moderator
Domy


Broj postova : 178
Join date : 2009-08-30
Age : 28
Lokacija : Zagreb, Špansko

manip... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: manip...   manip... Icon_minitimeThu Sep 03, 2009 3:33 pm

Piranha (citat):
Sorry ako sam ja ikoga uvrijedio ,ali evo sad ću ti dati konstruktivni komentar.Pa ja sam samo rekao da su noobovi za sig making pogotovo stipa7 svi ostali neznam.Vidio sam njegov rad i čisti novice tj solid novice(onaj s čovjekom s naočalama).Ne sviđa mi se ovo crno kod donjeg dijela.Nema domišljatosti,mašte ničega još puno fali do mod može proći pod app.Ova ženska potpuno nepotrebna.i zato mi se nesviša boje mi se uopće ne ističu.Baš ama ništa ovo mi je jedna od lošijih manipulacija za koju su rekli da je mod.Mrzim kad mi neko nabija na nos šta imam 12 godina.Pola ljudi koji su stariji od mene nisu zreliji.Ja sam samo rekao svoje mišljenje a mene su odma napali.Ja se nikog ne bojim i nisam takav da ću se nekima uvlačiti u guzu i pomoću toga dobiti nekakav položaj.Oprostite ali nisam takav.Svako ima svoje mišljenje kao i šupqak a men su odma napali.Ali ja samo nemogu vjerovati kakvih noobova po meni ima.A ja se ponašam ko dijete ćim nisam šutio.Ja sam dao samo svoje mišljenje.Tu neki kao glupe dobrice samo da bi se uvlačili i ostali u dobrim odnosima.Ako je ovo mod rad onda ga svatko može napraviti.Jer po meni oprosti ovo nije teško napraviti .Evo ako napravim ovakav isti rad samo bez ove ženske tako da se vidi da je moj rad ja ću znati da sam u pravu.A ako ga ne napravim zašut ću svima se javno u ovoj temi ispričati ,ali ću i dalje tvrditi da ovo nije ni m od moda.A to domy šta ja pišem nije tvoja briga.Ja samo želim biti ljubazan i pristoja.To bi bilo to od mene.
naravno da me je briga jer sam moderator svih PDF-ova na ovom forumu i ne podnosim o kada te netko popljuje a ne objasni nista
smiri se malo
na ovu temu ide lock jer je ocito da ce se nadalje ovdje samo svađati a ne komentirati ovaj rad
Na vrh Go down
Sponsored content





manip... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: manip...   manip... Icon_minitime

Na vrh Go down
 
manip...
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
:: LIVE GFX :: Galerija :: Large Art-
Idi na: